84
O Firmie

Nasza Firma specjalizuje się w nowoczesnych kompleksowych systemach wykończeń wnętrz. Na rynku budowlanym istniejemy od 2008 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagającego klienta i zmieniającego się rynku, staramy się wciąż poszerzać nasze umiejętności a zarazem ofertę usług remontowo-wykończeniowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu przez lata praktyki, liczne szkolenia oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, nasze realizacje wykonujemy profesjonalnie, szybko i w przystępnej cenie.

Specjalizujemy się w nowoczesnych technikach wykończeniowych i aranżacyjnych. Świadczymy usługi z zakresu montażu sufitów napinanych, posadzek żywicznych, kamiennych dywanów, mikrocementu, tynków strukturalnych, technologii suchej zabudowy K-G i wiele innych.
Pomożemy Państwu zrealizować wymarzoną koncepcję wnętrza. Oferujemy fachową poradę i informacje dotyczące najnowocześniejszych rozwiązań. 
Współpracujemy również z projektantami wnętrz, którzy pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości w zakresie aranżacji wnętrza.

Jeśli boisz się nieprzewidzianych kosztów, problemów z ekipą budowlaną i nie masz czasu na ciągłe przebywanie na budowie, skorzystaj z naszej pomocy. Pomożemy Ci bezproblemowo przejść przez etap remontu, aż do kompleksowego wykończenia wnętrza.
Stare instalacje, niewygodny podział na strefy czy za mała łazienka? Ocenimy stan techniczny lokalu i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.
Zadbamy o najwyższą jakość wykończenia i rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.
Stwórz z nami zupełnie nową - swoją przestrzeń.

Pliki do pobrania